HAKKIMIZDA

İBER AMBALAJ, 1987 yılında, yönetim kurulu başkanımız; İbrahim AHTIKALMAZ tarafından İzmir’de kurulmuştur. Firmamız, %100 geri dönüşümlü Oluklu mukavva kutu – koli üretimi yanında, 2003 yılı itibariyle karton köşebent üretimine başlamış ve kısa süre içerisinde bu sektördeki lider firmalardan biri olmuştur. Bugün; 2009 yılında taşındığı Turgutlu OSB’deki yeni fabrikasında, yapılan teknolojik yatırımlarla kapasitesini %60 arttırarak üretimine devam etmektedir.

İber Ambalaj, genç ve dinamik kadrosu ile yurt içi ve yurt dışındaki teknolojik yenilikleri yakından takip ederek yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla ürün kalitesi ve üretim kapasitesini sürekli geliştirmekte, yüksek kalite ve fiyat istikrarını koruyarak, müşterilerimize teknoloji destekli profesyonel çözümler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini öncelikli olarak ilke edinen firmamız; kalite, güvenilirlik ve zamanında teslim garantisi ile yıllardır yurt içinde kendine haklı bir yer edinmiş, günden güne artan ihracatıyla uluslararası pazarlarda da tanınan bir isim olmuştur.